Rainbow Colors Sprey Boya

Selsil Rainbow Colors Sprey

İyi bir estetik görünümün en başlıca elementi özenle seçilmiş renklerdir. İç ve dış mekanlarda duvarlarda kullanılan renkler son derece önemlidir. İyi bir renk içinde bulunulan ortamda nasıl hissedildiğini dahi direkt olarak etkileyebilir. Bu nedenle de duvar boyalarının renklerinin seçimi oldukça önemlidir. Son yıllarda iç ve dış mekan duvarlarda çok daha iddalı renkte boyalar kullanılmaya başlandı. Bunlara ek olarak desenler, grafiti ve duvar resimleri de yaygın bir şekilde görülüyor. Hayatına renk katmak isteyen herkesin ilk seçimi duvarlarında renk değişikliğine gitmek oluyor. Tabii ki bu değişimi yaşamak pek de kolay değil. Fakat Selsil’in Selsil Rainbow Colors Sprey’i her türlü boyama işlemini kolaylaştırma konusunda iddialı.
Selfoam Dual Valve Pu Köpük
Hem manuel hem de tabancalı uygulama sağlayan özel tasarımlı bir valfe sahiptir. Bu valf sayesinde 360 derece uygulama yapılmasını sağlar. Tek komponentli olan bu pu köpük havadaki hem sayesinde kürleşir ve kuruduktan sonra kesilebilir, üzeri boyanabilir. Tahta, beton ve metal yüzeylere yapışabilir. Teflon, silikon ve polietilen hariç çoğu yüzeyde uygulamak için uygundur. Mükemmel bir ses ve ısı yalıtım sağlayan Dual Valve Pu Köpük kapı ve pencere kasalarının doğramalarına ve çatlak doldurmalar için idealdir.
DEVAMINI OKU...
Selsil Rainbow Colors Sprey herkesin kolaylıkla kullanabileceği bir uygulama sunar. Sprey ambalajı sayesinde fırçaya gerek kalmadan tek başına istediğiz yüzeyi boyayabilirsiniz. Selsil Rainbow Colors Sprey sadece duvarlarda değil dilediğiniz pek çok yüzey üzeri için kullanıma uygundur. Hemen hemen her yüzey üzerine uygulanabilen Selsil Rainbow Colors Sprey pek çok farklı amaç için kullanılabilir.
Selsil Rainbow Colors Sprey beton duvarların yanında farklı yüzeylerde de başarılı bir uygulama sunacaktır. Bunlar arasında ahşap, metal, seramik, plastik, kumaş, kağıt ve cam gibi yüzeyler de bulunur. Farklı yüzeylere sağladığı kusursuz uyum sayesinde Selsil Rainbow Colors Sprey sadece inşaat, yapı ve dekorasyon sektörlerinde değil aynı zamanda mobilya yenilenmesi ve tamiri ya da görsel sanatlar gibi alanlarda da kullanılır.
Selsil Rainbow Colors’un kullanımı birkaç küçük püf noktasına dikkat ettiğiniz sürece oldukça kolaydır. Öncelikle uygulama yapılacak yüzeyin temiz ve kuru olduğuna emin olmalısınız. Pas ve eski boya kalıntılarını uygulama yapılacak yüzeyden temizlemelisiniz. Ardından boya kutusunu 3 dakika boyunca çalkalayarak boyayı kullanır hale getirmeniz gerekecektir. Boyayı kutuyu yüzeye 20-30 cm uzakta tutarak ince bir katman halinde uygulayabilirsiniz.
Rainbow Colors Sprey boyalar son derece kalıcıdır. Güneş ışınlarına, yağışlara ve diğer hava şartlarına karşı dayanıklıdır, renklerinde solma olmaz. Böylece dış mekanlarda kullanmak için ideal bir boya olmuştur.