Sosyal Paydaşlık:
Onaranlar Kulübü ve Selsil

Çevre ve insan arasındaki diyaloğu güçlendirmek için yaratıcı projeler geliştiren Onaranlar Kulübü’nün sosyal paydaşlarından biriyiz. 

Selsil olarak Onaranlar Kulübü’nün daha sürdürülebilir bir gelecek için gerçekleştirdikleri birçok projeyi destekliyor, ürünlerimizin yaratıcı endüstrideki birçok ihtiyaca nasıl çözüm oluşturabileceğini birlikte keşfediyoruz.

Onaranlar Kulübü

Onaranlar Kulübü 2016’dan beri katılımcı, kapsayıcı ve sürdürülebilir ilkelerle kamusal alanda yaratıcı projeler geliştiriyor, düzenledikleri atölye ve eğitimlerle her gün büyüyen topluluklarına 21. yüzyıl becerileri kazandırıyor.

Onların hem eğlenceli hem de ilham dolu dünyasına göz atmak, bizim de destek verdiğimiz atölye ve buluşmalarına katılmak isterseniz onaranlarkulubu.com’u ve Instagram sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Onaranlar ekibi

Selsil Gücü, Onaranlar Kulübü Yaratıcılığı

Kulübün imza projelerinden biri olan Sokak Yerleştirmeleri, insanların kendi yaşadıkları sokaklarla olan diyaloğunu güçlendirmeyi hedefliyor. Selsil olarak Sokak Yerleştirmeleri projesini hem gönülden hem de güçlü yapıştırıcılarımızla destekliyoruz.