Soru Cevap

Yapı ve inşaat işlemleri için gerekli tüm ürünlerimizle ilgili detaylı bilgileri almak için sorularınızı Selsil’e sorun.

Satın aldığınız ya da almak istediğiniz Selsil ürünleri ve ürünlerin kullanımı ile ilgili tüm detaylı bilgilere aşağıda yer alan soru ve cevaplardan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgiler için ürünlerimizin sayfalarını ziyaret etmeyi unutmayın.

Search:
SoruCevap
Selsil Sprey Boya ile beyaz eşyalarımın küflenen yerlerini boyayabilir miyim? Ayrıca vernik sürmeme gerek var mı? Evet boyayabilirsiniz. Ayrıca verniklemeye ihtiyaç yoktur.
Duvara delik açmadan raf monte etmek için hangi ürününüzü kullanmalıyım? Selsil Ultra Tack'i kullanabilirsiniz.
Duvarıma tablo asmak istiyorum. Hangi yapıştırıcıyı önerirsiniz? Selsil Ultra Tack'i kullanabilirsiniz.
Selsil Pak fayans aralarını temizler mi? Fayans aralarındaki derz lekelerine eski diş fırçasıyla uygulama yapabilirsiniz. İnce köpürmeyi gördüğünüz zaman Selsil Pak çalışmaya başladı demektir. Uygulamaya devam ediniz. Eğer derzlerinizdeki lekeler fazla derine işlediyse birka
Beyaz spor ayakkabılarımı Selsil Pak ile temizleyebilir miyim? Evet rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sadece cilalı ve deri yüzeylerde kullanılmasını önermiyoruz.
Çok amaçlı yağlayıcı ve temizleyici bir spreyiniz var mı? Selsil Pas Sökücü Pro temizler, pası çıkarır, yağlr ve koruyucu bir tabaka oluşturur. Her evde bulunması gereken bir üründür.
Bisikletimin paslı kısımları için hangi ürününüzü kullanabilirim? Selsil Pak'ı kullanmanızı öneririz. Pas lekesi eski ve derinse Selsil Pas Sökücü Spreyi de kullanabilirsiniz.
Selsil Pak evin pek çok yerinde çok başarılı sonuç veren bir ürün. Bu kadar etkili bir ürünün kimyasal yapısı nedir? Selsil Pak sabunun da hammaddesi olan gliserin esaslıdır. Uçucu ve ağır kimyasal içermez.
Selsil Pak'ı cilalı yüzeylerde kullanabilir miyim? Cilalı ve boyalı yüzeylerde kullanımını önermiyoruz.
Pimapen temizliğinde Selsil Pak kullanılır mı? Selsil Pak pimapenleri tertemiz yapar, çok başarılı sonuç alırsınız.