Selsil’le Minikler İş Başında

Selsil ve Reysi, daha yaratıcı ve oyun dolu bir yaşam için sizlere bolca ilham getiriyor!

Çocukluğundan beri en büyük tutkusu resim yapmak olan Reysi, ürettiği illüstrasyonlar ve tasarımlarla renkli dünyalar yaratıyor, eğlenceli ve samimi hikayeler anlatıyor. Reysi, çocuklara yönelik hazırladığı videolarda evde gerçekleştirebileceğiniz yaratıcı projeler gerçekleştiriyor. Böylece Selsil ve Reysi birlikteliğinde çocukların hayal güçlerini kullanmalarını sağlayacak çok renkli videolar ortaya çıkıyor.

Selsil Ultra Clear ve Selsil Ultra Tack, Reysi’nin en favori iki ürünü. Solvent içermeyen çevre dostu ürünler olduğu için çocuklara yönelik gerçekleştirdiği projelerinde bu ürünleri kullanmayı tercih ediyor ve çok başarılı sonuçlar alıyor. Çünkü çocukların hayal güçlerini harekete geçirdiğimizde doğru malzemeleri sunabilmek çok önemli. Sonuçta renkli ponponların, rengarenk simlerin düşmesini hiç kimse istemez! 😊

Selsil ürünleriyle beraber çocukları her gün daha fazla sanatla tanıştırmak mümkün. Doğadan topladığımız dallar ve taşlar, deniz kabukları, gündelik hayatımızda yer alan karton kutular, kağıt rulolar, ipler ve çok daha fazlası aslında birer sanat malzemesi. Bu malzemeler, Selsil’in yapıştırıcı ürünleriyle birleştiğinde bir heykele ya da resme, dekoratif bir nesneye, bazen de sevdiklerimize vereceğimiz hediyelere dönüşebilir. Bu etkinliklerle çocukların kendi fikirlerine güvenmesini sağlamak, hata yaptığında pek çok çözüm bulunabileceğini keşfetmeleri için ortam hazırlamak onların gelişimleri için çok önemli. Tam da bu sebeple Selsil, sanat yoluyla daha da özgüvenli çocuklar yetiştirmek için her zaman yanımızda!  

Şevkle üreten, yenilikçi ve eğlenmeyi amaç edinen minik düşünürler için Selsil videolarımızı takip etmeye devam edin. 

Kuş Yuvası Atölyesi

Gökkuşağı Sevenler Atölyesi

Sevgi Atölyesi

Kelebek Atölyesi

Kaplumbağa ve Deniz Kabukları

Selsil’le Zen

Bir Ağaç Olalım

Kutlama

Ayçiçek Atölyesi

23 Nisan Deniz Altı

Bir Sepet Doğa