3567 Paslanmaz Çelik Borular İçin Conta

Metal boru ve bağlantılarındaki dişlilerin sabitlenmesi ve sızdırmazlığı için geliştirilmiştir. Düzgün şekilde sıkıştırılmış bağlantılar, orta ölçekli basınçlara karşı anında sızdırmazlık sağlar. Maksimum basınç ve solvent direnci için bağlantı kapatıldıktan sonra en az 24 saat süre ile bekleyin.

NEREDEN ALABİLİRİM?

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Kimyasal Yapı Metakrilat Ester
Görünüm Sıvı
Yoğunluk 1,14 g/cm3
Vizkosite 540,000 cP
Parlama noktası >100 °C

Uygulama ve Kullanım Alanları
Montajda en iyi sonuçlar için, tüm yüzeyleri (iç ve dış) bir temizleme solventi ile temizleyin ve kurumasını bekleyin. Ürünü erkek parça üzerindeki dişlere 360° tüm çapta ilk dişi boş bırakarak uygulayın. Ürünü dişler üzerine tüm boşlukları dolduracak şekilde uygulayın. Düzgün şekilde sıkıştırılmış bağlantılar, orta ölçekli basınçlara karşı anında sızdırmazlık sağlar. Maksimum basınç ve solvent direnci için bağlantı kapatıldıktan sonra en az 24 saat süre ile bekleyin. Demontaj için, standart el aletleri ile sökün.

Kimyasal proseslerin endüstriyel uygulamalarında, petrol arıtımı, kağıt hamuru/kağıt, atık arıtma, tekstil, altyapı hizmetleri ve elektrik üretimi, deniz, otomotiv, endüstriyel ekipmanlar, gaz basıncı ve dağıtım endüstrisi için tavsiye edilir.

DİĞER ÜRÜNLER